اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۴۰۲

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری دانشگاه معارف اسلامی سال ۱۴۰۲

۲۷ دی ۱۴۰۲

 

ضمن عرض تبریک به پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری سال ۱۴۰۲ رشته‌های مدرسی معارف اسلامی دانشگاه معارف اسلامی در دوره روزانه (رایگان)، بدین‌وسیله اسامی قبول‌شدگان نهایی به ترتیب رشته و نام‌خانوادگی به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
پذیرفته‌شدگان نهایی می‌بایست پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام، در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱، ۲، ۳ و ۴ بهمن ۱۴۰۲ به سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان) مراجعه و مدارک لازم را مطابق با فایل راهنما، بارگذاری و اطلاعات مورد نظر را تکمیل نمایند. بدیهی است عدم بارگذاری مدارک در سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان)، در تاریخ مقرر، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی گردیده و فرد بعدی جایگزین خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این زمینه پذیرفته نخواهد بود.
لطفا از مراجعه حضوری به دانشگاه اکیداً خودداری نمایید؛ در صورت هر گونه سؤال در زمینه ثبت‌نام با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ ـ ۰۲۵ یا ۳۲۱۱۰۲۲۴ ـ ۰۲۵ تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است ثبت‌نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت‌نام نهایی منوط به اعلام نظر گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و احراز سایر شرایط می‌باشد.

 

مدارک لازم جهت بارگذاری برای ثبت‌نام ورودی‌های دکتری اختصاصی سال ۱۴۰۲
۱. تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد یا سطح سه حوزه علمیه و یا خبرگان بدون مدرک (مرتبه مربی).

تبصره: افرادی که مدرک کارشناسی‌ارشدشان غیر از مدرسی معارف اسلامی است، ملزم به ارائه تصویر مدرک اتمام کفایتین (پایه ده کتبی) یا سطح ۲ نیز می‌باشند.

۲. تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی یا سطح دو حوزه علمیه.
۳. عکس (۴*۳). (رنگی، جدید با زمینه سفید)
۴. تصویر تمام صفحات شناسنامه. (وجود صفحه توضیحات الزامی است)
۵. تصویر کارت ملی. (پشت و رو)
۶. تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی که وضعیت نظام‌وظیفه را مشخص نماید. (مخصوص برادران)
۷. تصویر تعهد محضری مبنی بر تدریس در گروه معارف اسلامی به میزان دو برابر زمان تحصیل.

این تعهدنامه از هر دفترخانه‌ رسمی (قم و شهرستان) قابل قبول است؛ دریافت تعهدنامه (PDF / Word)

۸. داوطلبانی که با استفاده از سهمیه مربیان پذیرفته شده‌اند، ثبت‌نام و تحصیل‌شان تنها با موافقت دانشگاه مربوطه امکان‌پذیر می‌باشد و تابع قوانین جاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و منوط به انعقاد قرارداد جهت پرداخت هزینه تحصیلی خواهد بود؛ در صورتی‌که موارد ذکر شده محقق نشود، از ثبت‌نام و تحصیل‌شان ممانعت به عمل خواهد آمد. دریافت فرم مربوط به پذیرفته‌شدگان با سهمیه مربی

تذکر ۱: شهریه پرداختی برای پذیرفته‌شدگان با سهمیه مربی مطابق با شهریه نوبت دوم و برای ورودی‌های بهمن ۱۴۰۲ برابر با ۱.۵۹۳.۵۴۸.۳۹۶ (یک میلیارد و پانصد و نود و سه میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار و سیصد و نود و شش) ریال می‌باشد؛ این شهریه در مدت هشت ترم از دانشجو اخذ می‌گردد (هر نیمسال، یک هشتم مبلغ کل) می‌باشد؛ که این شهریه یا توسط دانشگاه و در صورت عدم قبول پرداخت شهریه توسط دانشگاه، می‌بایست توسط خود مربی پرداخت شود.
تذکر ۲: مربیانی که با سهمیه آزاد قبول شده‌اند، ثبت‌نام و ادامه تحصیل‌شان تنها با ارائه نامه موافقت دانشگاه خود، امکان‌پذیر خواهد بود، در غیر این صورت از ثبت‌نام و تحصیل‌شان ممانعت به عمل خواهد آمد. دریافت فرم مربوط به پذیرفته‌شدگان مربی با سهمیه آزاد

۹. مربوط به پذیرفته‌شدگان با سهمیه مربی: واریز شهریه ترم اول به مبلغ ۱۹۹.۱۹۳.۵۴۹ (صد و نود و نه میلیون و صد و نود و سه هزار و پانصد و چهل و نه) ریال به حساب دانشگاه معارف اسلامی و بارگذاری رسید پرداخت؛ قابل پرداخت از طریق سامانه یکپارچه پرداخت وجوه خدمات دانشگاه معارف اسلامی.
۱۰. تصویر آخرین حکم کارگزینی (مخصوص اعضای هیأت علمی که می‌بایست رسمی‌آزمایشی یا رسمی‌قطعی باشند).
۱۱. تصویر گواهی مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ها (هیأت علمی، ایثارگران، رزمندگان، بورس و…)؛ این بند، مختص افرادی است که از سهمیه‌ها استفاده کرده‌اند.
۱۲. تصویر فرم تعهد گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها. دریافت فرم تعهد گزینش نهاد
۱۳. تصویر فرم تعهد، مخصوص داوطلبانی که مدرک تحصیلی‌شان هنوز آماده نیست. دریافت فرم تعهد تحویل اصل مدرک
۱۴. تکمیل فرم خوابگاه (مخصوص داوطلبان غیربومی که متقاضی خوابگاه می‌باشند). دریافت فرم خوابگاه
۱۵. پذیرفته‌شدگانی که سن آنها بیش از ۴۰ سال است، می‌بایست تصویر مجوز تدریس ۳ ساله از معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی به همراه تصویر گواهی تدریس در دو ترم گذشته در گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌ها را بارگذاری نمایند.

توجه: فرم‌های موجود در مدارک را پس از پرینت و تکمیل، اسکن (با رزولوشن DPI 150) و سپس بارگذاری نمایید.

مدارکی که پذیرفته‌شدگان نهایی می‌بایست به صورت حضوری و پس از بارگذاری مدارک در سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان) در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ به کارشناس آموزش دکتری دانشگاه (جناب آقای مهربخش / طبقه اول اتاق ۱۰۱) تحویل دهند:
الف) پرینت فرم نهایی ثبت‌نام غیرحضوری.
ب) اصل مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد یا سطح سه حوزه علمیه و یا خبرگان بدون مدرک (مرتبه مربی).

تبصره: افرادی که مدرک کارشناسی‌ارشدشان غیر از مدرسی معارف اسلامی است، ملزم به ارائه اصل تصویر مدرک اتمام کفایتین (پایه ده کتبی) یا سطح ۲ نیز می‌باشند.

ج) اصل تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی یا سطح دو حوزه علمیه.
د) تعهدنامه محضری.
ﻫ) یک قطعه عکس ۴*۳ و چهار قطعه عکس ۳*۲ (جدید، رنگی، با زمینه سفید و پشت‌نویسی‌شده)
و) تحویل یک فقره چک در وجه دانشگاه معارف اسلامی یا سفته، جهت تضمین تعهدات (پنجاه میلیون ریال، بدون تاریخ)؛ چک تضمین یا سفته، پس از فارغ‌التحصیلی، به دانشجو برگردانده می‌شود. (صاحب چک، فردی به غیر از خود دانشجو نیز می‌تواند باشد)
ز) نامه تأییدیه موافقت دانشگاه با ادامه تحصیل داوطلب. (مخصوص پذیرفته‌شدگانی که هیئت علمی هستند)

 

تذکرات مهم

۱. در هر زمان مشخص شود داوطلب پذیرفته‌شده حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط عمومی و اختصاصی نمی‌باشد، در هر مرحله (ثبت‌نام، شرکت در آزمون، پذیرش، حین تحصیل در دانشگاه و…) از ادامه کار محروم خواهد شد و هیچ اعتراضی نیز وارد نخواهد بود.
۲. تمام مدارک تحصیلی ارائه شده توسط پذیرفته‌شدگان می‌بایست مورد تأیید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی و یا مرکز مدیریت حوزه های علمیه باشد.‌
۳. پذیرفته‌شدگان، ورودی نیمسال دوم ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۲ (بهمن ۱۴۰۲) می‌باشند.
۴. شروع ترم آموزشی دانشجویان جدیدالورود دکتری، سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ می‌باشد و عدم حضور دانشجو در کلاس، غیبت محاسبه خواهد شد.
۵. پذیرفته‌شدگان می‌بایست سطح سه یا کارشناسی‌ارشد خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ به اتمام رسانده باشند؛ در غیر این صورت قبولی‌شان کأن لم یکن تلقی می‌گردد و هیچ اعتراضی نیز وارد نخواهد بود.
۶. پذیرفته‌شدگانی که مدرک سطح سه یا کارشناسی‌ارشد خود را تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ تکمیل نکرده باشند یا قصد انصراف دارند، حتماً با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ ـ ۰۲۵ تماس حاصل نمایند و موضوع را به جناب آقای مهربخش اطلاع دهند تا افراد ذخیره، جایگزین گردند؛ لازم به ذکر است عدم بارگذاری مدارک ثبت‌نام در تاریخ مقرر نیز به منزله انصراف بوده و هیچ اعتراضی در این زمینه پذیرفته نخواهد شد.
۷. در صورتیکه مدرک سطح سه یا کارشناسی‌ارشد فرد پذیرفته شده، تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ تکمیل نشود و برای ثبت نام اقدام کند، مطابق با قوانین وزارت علوم با او برخورد خواهد شد (اخراج، جریمه و …).
۸. چنانچه هنگام ثبت‌نام، یکی از مدارک یاد شده ناقص باشد، ثبت‌نام فرد ملغی شده و و فرد واجد شرایط دیگری جایگزین می‌گردد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.
۹. پذیرفته‌شدگان محترم، در صورت هرگونه سؤال یا ابهام می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ ـ ۰۲۵ جناب آقای مهربخش، تماس حاصل فرمایند.

 

مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی اختصاصی دکتری ۱۴۰۲ دانشگاه معارف اسلامی

 

فایل راهنمای ثبت‌نام غیرحضوری

 

سامانه ثبت‌نام غیرحضوری (گلستان)

منبع خبر: معاونت آموزشی