اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳ (سازمان سنجش)

اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳ (سازمان سنجش)

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

به اطلاع می‌رساند مصاحبه علمی کلیه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳ دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه معارف اسلامی که مدارک مصاحبه را در وقت مقرر تحویل داده و ثبت‌نام نموده‌اند، طبق جداول زمانبندی ذیل و به صورت حضوری برگزار خواهد شد. داوطلبان می‌بایست طبق برنامه زمانبندی شده در محل دانشگاه به شرح بند ۸ (بخش تذکرات مهم)، برای انجام مصاحبه حاضر شوند؛ بدیهی است عدم حضور در زمان اعلام شده به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.
مصاحبه علمی برای پذیرفته‌شدگان مرحله اول کلیه رشته‌های مدرسی معارف اسلامی طبق جداول زمانبندی ذیل (موجود در انتهای خبر) در تاریخ‌های زیر انجام می‌گیرد:

رشته «مدرسی تاریخ و فرهنگ و تمدن اسلامی» چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
رشته «مدرسی معارف قرآن و حدیث» چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
رشته «مدرسی انقلاب اسلامی» چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
رشته «مدرسی اخلاق اسلامی» چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
رشته «مدرسی مبانی نظری اسلام» چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

 

تذکرات مهم
۱. داوطلبانی که مدارک اعلام شده برای ثبت‌نام در مصاحبه را در تاریخ مقرر تحویل نداده‌اند، حق شرکت در مصاحبه را نخواهند داشت. لازم به ذکر است افرادی که مدارک را به طور ناقص ارائه کرده‌اند، مصاحبه‌شان منوط به کامل کردن مدارک در روز مصاحبه است.
۲. زمان‌های اعلام شده برای مصاحبه، قطعی بوده و عدم حضور در زمان اعلام شده، به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد.
۳. با توجه به اینکه زمانبندی اعلام شده تقریبی است، لطفاً یک ساعت قبل و بعد از زمان اعلام شده را برای مصاحبه خود، برنامه‌ریزی کنید.
۴. داوطلب می‌بایست پانزده دقیقه قبل از زمان مصاحبه علمی خود، برای انجام امور مقدماتی مصاحبه، در محل مصاحبه حضور داشته باشد.
۵. هر کدام از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و آموزشی (کتاب، مقاله، ترجمه، مدرک زبان معتبر (تافل، تولیمو، آیلتس و MSRT)، تدریس، کنفرانس علمی، و…)، اجرایی، تبلیغی و فرهنگی داوطلبان و همچنین نمره پایان‌نامه و معدل دوره کارشناسی‌ارشد، دارای امتیاز مربوط به خود در مصاحبه است و تنها در صورتی این امتیازات محاسبه می‌شود که فرد، در روز مصاحبه، اصل مدارک مورد نظر را به صورت کاملاً مستند ارائه کند؛ صرف نوشتن در فرم سوابق و رزومه و یا اعلام شفاهی و موکول کردن ارائه مدارک به روزهای بعد از مصاحبه، امتیازی را برای داوطلب به همراه نخواهد داشت و هیچ اعتراضی در این موضوع وارد نخواهد بود.
۶. کلیه داوطلبان می‌بایست یک نسخه از پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد و یا سطح ۳ را نیز برای روز مصاحبه همراه خود بیاورند؛ دانشجویان آموزش‌محور لازم است به جای پایان‌نامه، گزارش سمینار آموزش‌محور را ارائه نمایند.
۷. امتیاز آزمون کتبی سازمان سنجش ۵۰ درصد، امتیاز سوابق آموزشی و پژوهشی ۲۰ درصد و امتیاز مصاحبه ۳۰ درصد می‌باشد؛ لازم به ذکر است مصاحبه تخصصی در حیطه رشته مربوطه و در حد کلیه کتب مرجع و اصلی می‌باشد و محدود به منبع خاصی نیست.
۸. محل برگزاری مصاحبه کلیه رشته‌ها، در دانشگاه معارف اسلامی به آدرس: قم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه ۴ و ۶ ، پلاک ۷۲ می‌باشد. (تلفن‌های دانشگاه: ۳۲۱۱۰۱ ـ ۰۲۵ و ۳۲۱۱۰۲۰۰ ـ ۰۲۵)
۹. نتایج نهایی آزمون ورودی نیمه متمرکز دکتری ۱۴۰۳، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد؛ خواهشمند است، نتایج را به هیچ عنوان از دانشگاه پیگیری نفرمایید.
۱۰. در صورت داشتن هرگونه سؤال، ابهام یا درخواست درباره مصاحبه می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید:
* جناب آقای منصفی (۳۲۱۱۰۵۶۲ ـ ۰۲۵): برای رشته‌های مدرسی معارف قرآن و حدیث، مدرسی اخلاق اسلامی و مدرسی تاریخ و فرهنگ و تمدن اسلامی.
* جناب آقای موحدکیا (۳۲۱۱۰۶۱۶ ـ ۰۲۵): برای رشته‌های مدرسی مبانی نظری اسلام و مدرسی انقلاب اسلامی.

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی رشته مدرسی تاریخ و فرهنگ و تمدن اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی رشته مدرسی معارف قرآن و حدیث

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی رشته مدرسی انقلاب اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی رشته مدرسی اخلاق اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی رشته مدرسی مبانی نظری اسلام

منبع خبر: معاونت آموزشی